ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

WIGILIA W EKONOMIE

W dniu 18 grudnia 2019 w Zespole Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich odbyło się spotkanie opłatkowe dla pracowników szkoły. Na spotkanie przybyli nauczyciele naszej szkoły, emerytowani nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz przedstawiciele władz samorządowych. Młodzież przygotowała spektakl o tematyce świątecznej angażując się w przedstawienie o tematyce bożonarodzeniowej.

Nie zabrakło też wspólnego śpiewu kolęd oraz przełamania się opłatkiem. Ważnym elementem spotkania było wniesienie Betlejemskiego Światła Pokoju przez harecerzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy są jednocześnie uczniami naszej szkoły. Całość artystyczną opracował Pan Łukasz Ronij wraz z klasą 1R.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Ok