ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

6 grudnia w szkolnej auli odbył się pokaz stołów świątecznych oraz kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez młodzież klas gastronomicznych i hotelarskich przy wsparciu nauczycieli gastronomii.

MIKOŁAJKI W EKONOMIE

W związku z obchodami 30-lecia ratyfikowania przez Polskę Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, RPU zaprosił do szkoły prawniczkę , psycholożkę Teresę Bleczyc, która przeprowadziła zajęcia warsztatowe z uczniami klas 1t, 4t,5ip .

WARSZTATY Z PRAWNIKIEM

Czwartkowy wieczór minął nam patriotycznie oraz nostalgicznie. Każdy naród ma swoją pamięć i tożsamość. I pamiętajmy o jej kultywowaniu. My pamiętamy.

PAMIĘTAMY

16 listopada na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji, ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 12 grudnia 1995 roku, z inicjatywy UNESCO.

DZIEŃ TOLERANCJI

Yuliia Nykolyn, Oliwia Polowczyk i Gabriela Bednarska z klasy 4r wygrały Powiatową Olimpiadę Wiedzy o Krwiodawstwie w kategorii szkół ponadpodstawowych.
Pierwsze miejsce w rozgrywkach indywidualnych zajęła Gabrysia.
Gratulacje!

SUKCES UCZNIÓW EKONOMA!

W dniu 08.11.2023 roku uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich przystąpili do szkolnego etapu Olimpiady Statystycznej. W tym roku do Olimpiady przystąpiła rekordowa liczba uczniów. Z wymogami Olimpiady zmagało się 38 osób reprezentujących zawody: technik ekonomista, technik rachunkowości i technik programista. Uczniowie w ciągu 60 minut rozwiązywali trzy częściowy test. 

OLIMPIADA STATYSTYCZNA

Z okazji 105.rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w szkole odbył się konkurs historyczny „Polskie drogi do Niepodległości”. Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy historycznej dotyczącej I Wojny Światowej, kształtowania się granic II Rzeczpospolitej, zapoznanie się z biogramami historycznymi  „Ojców Niepodległości” oraz krzewienie wśród młodzieży patriotyzmu.

POLSKIE DROGI DO NIEPODLEGŁOŚCI

Wspólne śpiewanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Było pięknie, było uroczyście, było biało-czerwono. Dziękujmy przybyłym gościom: Pani Annie Mazurek Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury, Panu Jackowi Kusiowi Wicestaroście Kołobrzeskiemu, Pani Krystynie Gawlik Przewodniczącej Klubu Pionierów oraz Pani Wandzie Przybylskiej Prezesce Klubu Pionierów.
Dziękujemy również wszystkim naszym Uczniom, za to wspólne śpiewanie i piękne przygotowanie się do uroczystości.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG