ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

HURRA, HUURAA, EMOCJE POWOLI OPADŁY, NASTAŁ CZAS WYTĘŻONEJ PRACY

Jak już pisałam, w ubiegłym tygodniu został rozstrzygnięty konkurs wniosków w ramach akcji KA1 VET w Programie Erasmus + w roku 2018. Nasz projekt nr : 2018-1-PL01-KA102-048273, tytuł : "Transgraniczne kształcenie dualne jako moderator jakości usług gastronomicznych", otrzymał bardzo wysokie oceny -93,5 punktów na 100 możliwych. 

Oceny konkursowych projektów dokonują, wybrani i uznani eksperci, zgodnie z wymogami i kryteriami, zamieszczonymi w Przewodniku po programie Erasmus + i muszę podkreślić, że nie łatwo im sprostać.

Konkurencja w ramach akcji KA1 VET jest zawsze bardzo wysoka, nadmienię tylko, że stajemy w "szranki", na równi z uczelniami wyższymi, a tych uczestników konkursu mamy w dużej przewadze liczebnej. A jak już informowałam,w tym roku było to ponad tysiąc wniosków.

Nasza młodzież z technikum żywienia i usług gastronomicznych, wyjedzie na staż , na całe 4 tygodnie od 09.09.18-06.10.18, będą im towarzyszyli opiekunowie, którzy wspólnie z młodzieżą j, jako grupa I , będą realizowali tę część projektu. Na 2 tygodnie wyjedzie II grupa, w skład której wejdą nauczyciele, instruktorzy i pracownicy działu gastronomii. Będą oni realizowali odrębny program szkolenia.

Kryteria rekrutacji , zostały podane na naszej stronie www.mam nadzieję ,że wszyscy zainteresowani zapoznali się z nimi i zgłoszą swoje kandydatury do nauczycieli i wychowawców.

Rozpoczęliśmy także, zaplanowany w projekcie cykl zajęć dodatkowych, specjalistycznych z języka angielskiego zawodowego, które odbędą się w dniach 09 i 16.06 (2 soboty), w godz. 8:30-14:00, zarówno dla młodzieży jak i nauczycieli w CKP.

Życzymy wszystkim kandydatom, powodzenie w ubieganiu się o wyjazd do Aalborga!!

Autor: Małgorzata Wietrzycka

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG