ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

WIZYTA DUŃSKICH NAUCZYCIELI Z PROJEKTU ERASMUS+

Po raz kolejny, mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły delegację duńskich nauczycieli z Aalborga.

Tech College Aalborg, to wieloletni Partner ZSE-H, z którym współpracujemy przy projektach i wymianie „myśli pedagogicznej” oraz dobrych praktyk w biznesie. Celem wizyty, było omówienie spraw organizacyjno –logistycznych, związanych z nowym projektem w ramach unijnego programu Erasmus+. Wykładowcy z Tech College Aalborg, spotkali się także z uczniami i nauczycielami naszej szkoły. Uczestnikami planowanego projektu będzie 20 uczniów z kierunków technik hotelarstwa i technik informatyk oraz 5 nauczycieli przedmiotów hotelarskich i informatycznych. Dla uczniów, przewidziany jest staż w Danii trwający 4 tygodnie i 2 tygodnie dla nauczycieli. Oprócz doskonalenia umiejętności zawodowych, uczestnicy stażu poznają zabytki dziedzictwa kulturowego Danii i historii tego ciekawego kraju oraz zwiedzą wybrane rejony kontynentalnej części Danii.

Małgorzata Wietrzycka i Henryk Lisowski

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG