ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/galerie/g0010.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder:

OPIS PROJEKTU NR INT-09-0001

Tytuł projektu:”Transgraniczne polsko-niemieckie kształcenie zawodowe w hotelarstwie i gastronomii w Euroregionie Pomerania.”
Suma łączna na realizacje projektu: 332.422,72 PLN
Dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 308.755,65 PLN
Dofinansowanie z Pomeranii 47.139,00 PLN
Środki własne ZSE-H 32.765,73 PLN

W ramach niniejszego projektu partnerzy z Eberswalde i Kołobrzegu postanowili wspólnie zaangażować się na rzecz polsko-niemieckiej transgranicznej nauki zawodów w branży hotelarskiej i gastronomicznej. W tym celu zostały stworzone poszczególne pakiety dydaktyczne, nazywane inaczej modułami. Każdego roku organizowane były po 3 moduły u każdego z partnerów, podczas których uczniowie odbywali praktykę zawodową w zakładach działających na terenie regionu. Praktyki obejmowały pełne spektrum nauki zawodu, począwszy od przywitania gości, aż po przygotowywanie dla nich imprez. Na koniec kształcenia zawodowego w 2011 roku uczniowie zdawali egzaminy w Polsce i w Niemczech uprawniające ich do pracy w obu krajach. Po zakończeniu projektu część absolwentów podjęła dalszą naukę na studiach kierunkowych.

 

{gallery}galerie/g0010{/gallery}

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG