ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNO - HOTELARSKICH
im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu

POLSKO-NIEMIECKIE ZAWODY STRZELECKIE

We wtorek 12 marca odbyły się w naszej szkole zawody strzeleckie, w których wzięła udział drużyna reprezentująca ZSE-H im. Emilii Gierczak oraz dwie drużyny niemieckie ze szkoły w Eberswalde (Berufsbildungsverein Eberswalde e.V.).

Uczestnicy strzelali z karabinków HK do celów znajdujących się w odległości 25 metrów. Zwyciężyła jedna z drużyn niemieckich, nasza drużyna zajęła drugie miejsce. Wszyscy uczestnicy, zarówno uczniowie jak i nauczyciele, świetnie się bawili, a po zawodach mogli kontynuować ćwiczenia strzeleckie.

Am Dienstag, den 12. März, veranstaltete unsere Schule einen Schießwettbewerb, an dem ein Team unserer Schule (ZSE-H im. Emilii Gierczak) und zwei Teams der deutschen Schule (Berufsbildungsverein Eberswalde e.V.) teilnahmen. Die Teilnehmer feuerten mit HK-Gewehren auf Ziele in 25 Metern Entfernung. Gewonnen hat eins der deutschen Teams, unser Team hat den zweiten Platz belegt. Alle Teilnehmer, sowohl die Schüler als auch die Lehrer, hatten viel Spaß und konnten nach dem Wettkampf mit den Schießübungen fortfahren.

SZANOWNY UŻYTKOWNIKU

Jeżeli chcesz przeskalować w górę zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i +.

klawiatura

Jeżeli chcesz przeskalować w dół zawartość strony, to naciśnij kombinację klawiszy
CTRL i -.

klawiatura

Logo WCAG